Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Rakowem

11 kwietnia 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za wygrany 1:0 mecz 1/2 finału Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa. Skala: szkolna 1-6.
Zlatan Alomerović: 4 Był w swoich interwencjach pewny i nie popełniał błędów. Wisienką na torcie była na pewno jego obrona groźnego strzału z rzutu wolnego.

Joao Nunes: 3+ Bardzo solidny występ Portugalczyka. Cytując klasyka - "zarówno w ofensywie jak i w defensywie". Robił co mógł, biegał w jedną i drugą stronę.

Michał Nalepa: 5 Ciężko nam zliczyć ile razy uratował sytuację Biało-Zielonym swoimi ofiarnymi interwencjami. Wkładał głowę dosłownie wszędzie.

Błażej Augustyn: 4+ Może nie notował aż tak ofiarnych interwencji jak Nalepa, ale również znacząco przyczynił się do czystego konta. Był jak zwykle ambitny i nie odstawiał nogi.

Filip Mladenović: 3+ Serb poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Mimo to, musi wystrzegać się takich błędów w kryciu jak przy ostatecznie nieuznanej przez VAR bramce dla Rakowa.

Daniel Łukasik: 4 Był zawsze tam, gdzie trzeba. Potrafił odebrać piłkę, dobrze podać, pomóc kolegom w obronie. Przyczynił się znacząco do awansu Lechii.

Jarosław Kubicki: 4+ Czy ten człowiek się kiedyś męczy? Kubicki potrafi sam zakładać pressing po czym wrócić pod własne pole karne, odebrać piłkę i jeszcze dobrze podać. Człowiek maszyna.

Lukas Haraslin: 3 Zaliczył piękne dośrodkowanie do Sobiecha, pokazywał się do gry, lecz notował wiele strat. Do tego zbyt często kładł się na murawę symulując faule.

Tomasz Makowski: 3+ Ten młody chłopak ma w sobie to "coś". Jego absolutnie nie paraliżuje stawka meczu i cel. Zwyczajnie gra swoje. Gdyby tylko taki sam spokój zachował przy swojej sytuacji...

Flavio Paixao: 3+ W zasadzie zbyt wielkiego zagrożenia nie stworzył, ale całokształt jego gry - gra obronna, walka i pomoc wszystkim liniom są godne docenienia.

Artur Sobiech: 5 Nie spędził zbyt wielu minut na boisku. Mimo to sam fakt, że po obronionym strzale dobił piłkę z pozycji leżącej otrzymując przy tym cios w głowę, grał dalej, walczył aż do kolejnego ciosu, a to jego bramka dała awans uprawnia nas do wystawienia takiej oceny.

Rezerwowi:

Jakub Arak 2 Niestety nie było zbyt wiele pożytku z jego gry. Zauważył to rownież trener Stokowiec i zdjął z boiska.

Patryk Lipski: Grał zbyt krótko aby go ocenić. Spędził na boisku raptem 12 minut.

Steven Vitoria: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Michał Nalepa
(rafz / lechia.gda.pl) 11 kwietnia 2019, 16:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.050