Gdańsk: środa, 24 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Sobiech bez wstrząśnienia mózgu

11 kwietnia 2019

Kontuzja Artura Sobiecha nie okazała się tak groźna jak wskazywały pierwsze oględziny. Napastnik wkrótce powinien wrócić do treningów i do składu.
To ważne, bo Artur Sobiech w ostatnich dwóch kolejkach odzyskał skuteczność i strzelił ważne bramki. W 32 minucie meczu o finał PP zderzył się z jednym z obrońców Rakowa i musiał opuścić boisko. Pierwsze prognozy nie były optymistyczne.

Obawiam się o Artura Sobiecha. Pojechał do szpitala na badania, a wstępne objawy wskazują na wstrząśnienie mózgu. Urazy nas trochę dziesiątkują. Do tego lekko kontuzjowany jest Patryk Lipski, a teraz niewiadomą jest stan zdrowia Artura - mówił po meczu w Czestochowie Piotr Stokowiec.

Napastnik przeszedł szczegółowe badania w szpitalu w Częstochowie, w tym tomograf komputerowy. Okazało się, że nie doznał wstrząśnienia mózgu i wrócił klubowym autokarem do Gdańska. Jego głowa jednak w tym meczu mocno ucierpiała, było też konieczne szycie łuku brwiowego.

Sobiech raczej dostanie wolne w najbliższy weekend, ale na pierwszą kolejkę fazy mistrzowskiej będzie gotowy do gry.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 11 kwietnia 2019, 21:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058