Gdańsk: środa, 24 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bilety na finał Pucharu Polski od poniedziałku!

12 kwietnia 2019

Sprzedaż biletów na finał Totolotek Pucharu Polski ruszy w poniedziałek, 15 kwietnia. Poniżej wszystkie najważniejsze informacje. Sprzedaż organizuje Stowarzyszenie Kibiców Lwy Północy.
Sprzedaż biletów, którą organizuje Stowarzyszenie Kibiców Lwy Północy, rozpocznie się w poniedziałek, 15 kwietnia, o godz. 16 i potrwa do 22 kwietnia lub do wyczerpania biletów.

Bilet w zestawie ze specjalnie przygotowaną na tę okazję koszulką gratis kosztuje 60 zł. W zestawie z koszulką* i transportem pociągiem specjalnym, dojeżdżającym na stację Warszawa Stadion – 160 zł (liczba ograniczona).

Sprzedaż odbywała się będzie:

- poprzez oficjalny system biletowy Lechii Gdańsk;

- w sklepach Lwów Północy na Podwalu Staromiejskim 93 (w godz. 10.00-18.00) oraz w Galerii Przymorze (9.00-21.00);

- w FanStore Lechia Gdańsk na Stadionie Energa Gdańsk (10.00-18.00).

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Listy grupowe dla fan clubów należy przesyłać do poniedziałku 15 kwietnia do godziny 17 wyłącznie w formularzu wyjazdowym (plik Excel) na adres mailowy wyjazdy@lwypolnocy.pl. Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować do Stowarzyszenia Kibiców Lwy Północy w sklepach na Podwalu Staromiejskim 93 (w godz. 10.00-18.00) oraz w Galerii Przymorze (9.00-21.00),.

* Prosimy o nie wymienianie się voucherami, ponieważ powiązane są one z danymi osobowymi, a w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.
(mkan / lechia.pl) 12 kwietnia 2019, 18:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.075