Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Co zapewni Lechii 1. miejsce po rundzie zasadniczej

13 kwietnia 2019

W sobotę rozegrana zostanie 30. kolejka ekstraklasy. Na czele tabeli jest Lechia Gdańsk z przewagą trzech punktów nad Legią Warszawa.
Lechia zagra na wyjeździe z Cracovią, a Legia podejmie u siebie Pogoń Szczecin.

Zespół Lechii jest właściwie pewny pierwszego miejsca i jeśli nie przegra z Cracovią, nie będzie musiał oglądać się na wynik Legii z Pogonią. Nawet nikła porażka nie powinna zaszkodzić Lechii, bo trudno spodziewać się, by mistrz Polski rozniósł mającą o co grać Dumę Pomorza.

Co zapewni Lechii 1. miejsce

remis
strata punktów Legii
porażka, o ile Legia nie wygra wysoko

W meczach Lechii z Legią padły remisy 0:0, dlatego przy równej liczbie punktów zadecyduje bilans bramkowy. Lechia ma +22, Legia +15. Jeśli gdańszczanie ulegną Pasom, a warszawianie wygrają, muszą odrobić 7 bramek straty do Lechii. Gdyby w Krakowie było 2:0 dla gospodarzy, w Warszawie musiałby paść wynik 5:0, 6:1 itd.
(greg / Przegląd Sportowy) 13 kwietnia 2019, 10:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012