Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zmiana zasad dystrybucji biletów na Puchar Polski

14 kwietnia 2019

Zmieniły się zasady dystrybucji biletów na finał Pucharu Polski. Podajemy informację za Stowarzyszeniem Lwy Północy.
W związku z ogromnym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami, które do nas docierają pierwszy dzień zapisów tj. 15.04 będzie dostępny dla wszystkich kibiców TYLKO poprzez serwis internetowy kupbilet.lechia.pl.

To ułatwi każdemu kibicowi zakup biletu na finał Pucharu Polski.

Sprzedaż tradycyjna ruszy od wtorku tj. 16.04 TYLKO I WYŁĄCZNIE w kasach przy stadionie Energa Gdańsk.

NIE jak wcześniej informowaliśmy w naszych sklepach na Podwalu Staromiejskim, Galerii Przymorze, czy w Lechia Fan Store.

O szczegółach sprzedaży w kasach poinformujemy w osobnym komunikacie.

Zmiana miejsca sprzedaży podyktowana jest możliwością ustanowienia większej liczby stanowisk, co w znacznym stopniu ułatwi szybszą obsługę i zdecydowanie skróci konieczność stania w kolejce.

Przypominamy, iż wejściówki są do nabycia w dwóch wariantach cenowych – bilet+gadżet+transport – 160 Zł oraz bilet+gadżet – 60 Zł.

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Harmonogram oraz miejsce wymiany voucherów na bilety imienne od PZPN wraz z gadżetami zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Listy grupowe dla fan clubów należy przesyłać do poniedziałku 15 kwietnia do godziny 17 wyłącznie w formularzu wyjazdowym (plik Excel) na adres mailowy wyjazdy@lwypolnocy.pl. Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

Wszelkie pytania tylko i wyłącznie na miejscu na zapisach


* Prosimy o niewymienianie się voucherami, ponieważ w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.
(greg / Stowarzyszenie Lwy Północy) 14 kwietnia 2019, 14:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007