Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bilety na finał Pucharu Polski wyprzedane!

15 kwietnia 2019

Trzy kwadranse trwała internetowa sprzedaż biletów w Gdańsku na finał Pucharu Polski. Fani biało-zielonych są spragnieni sukcesu i 10 tys. biletów zniknęło w mgnieniu oka.
Sprzedaż rozpoczęła się około godz. 15.50 i w sumie trwała niespełna 45 minut. Bilety poszły jak woda w upalny dzień, jak ciepłe bułeczki w każdy poranek.

Klub informuje, że w najbliższych godzinach w systemie mogą się jeszcze pojawiać bilety z nieopłaconych rezerwacji. Dodatkowo klub będzie starał się także o dodatkowe wejściówki od PZPN. Ponieważ wszystkie bilety zostały sprzedane internetowo, druga fazy ich sprzedaży, która miała rozpocząć się we wtorek w kasach Stadionu Energa rzecz jasna się nie odbędzie.

Przypomnijmy, że w finale Pucharu Polski Lechia zagra z Jagiellonią Białystok. Spotkanie odbędzie się 2 maja o godz. 16.
(greg / lechia.gda.pl) 15 kwietnia 2019, 17:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017