Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dusan Kuciak: Trzeci gol ustawił mecz

16 kwietnia 2019

Dusan Kuciak w meczu z Cracovią cztery razy wyjmował piłkę z siatki. Tyle samo, ile we wcześniejszych spotkaniach rundy wiosennej łącznie.
- Cracovia nas nie zaskoczyła. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani, ale nie podejmowaliśmy najlepszych decyzji. Ta trzecia bramka przy odrobinie szczęścia mogła nie wpaść. Ten gol ustawił mecz. Lepiej stracić w jednym meczu 4 bramki, a w kolejnych w ogóle.

- W drugiej połowie nie byliśmy sobą, wszyscy to widzieli. W pierwszej połowie gra się "kleiła", ale w drugiej już nam to nie wychodziło.


W sobotę Lechia będzie miała okazję do rehabilitacji. Do Gdańska przyjedzie drużyna Piasta Gliwice.
- Mam nadzieję, że zareagujemy tak jak zawsze po nieudanych meczach. Już w sobotę wrócimy na naszą drogę. Podniesienie się mentalne nie będzie problemem. My się podnosimy po nieudanych spotkaniach. Pokazaliśmy to już nie raz - mówi Dusan Kuciak.
(greg / lechia.pl) 16 kwietnia 2019, 09:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.112