Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Jeszcze mamy wiele do wygrania

20 kwietnia 2019

- Ten mecz nie był pod naszą kontrolą. Z gry ofensywnej za dużo nie wynikało, za dużo prostych błędów, za dużo niedokładności - powiedział po meczu z Piastem trener Piotr Stokowiec.
Piotr Stokowiec:
- Ten mecz nie był pod naszą kontrolą. Z gry ofensywnej za dużo nie wynikało, za dużo prostych błędów, za dużo niedokładności. Dopiero w drugiej połowie uwolniliśmy trochę głowy i zaczęliśmy grać odważniej, mimo iż graliśmy jednego zawodnika mniej.

- Widziałem, że drużyna potrzebuje trochę nowej energii, ale mimo dogodnych sytuacji piłka nie znalazła drogi do siatki. Gorzka pigułka, ale teraz nie pora na mówienie, tylko trzeba się pokazywać. Jestem optymistycznie nastawiony do tego co nas jeszcze czeka. Jestem zły po tym meczu. Taka jest piłka, trzeba Piastowi pogratulować. My skupiamy się na następnych meczach. Myślę, że taka sportowa złość pomoże nam w tym, żeby na tę końcówkę sezonu wykrzesać więcej emocji. Trzeba się przygotować do pozostałej części. Jestem zły, ale moje nastawienie jest pozytywne. Wiem, że będzie dobrze. Jeszcze mamy wiele do wygrania i na tym trzeba się skupić.
(greg / lechia.pl) 20 kwietnia 2019, 21:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007