Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Lipski: Ten stadion dobrze wspominam i mi służy

23 kwietnia 2019

Patryk Lipski pochodzi ze Szczecina i dla niego środowy mecz z Pogonią będzie wyjątkowy. Drużyna Lechii po dwóch porażkach będzie chciała wrócić na ścieżkę zwycięstw.
- Przegraliśmy z Cracovią i z Piastem, ale w Krakowie pierwsza połowa była bardzo dobra z naszej strony i szkoda, że do przerwy nie dowieźliśmy prowadzenia. Teraz czerwona kartka w I połowie też nam nie pomogła. Zdarzyły się dwa takie mecze, ja mam nadzieję że ta zła passa minie w Szczecinie. Środowe spotkanie, to okazja do rehabilitacji. Nie ma co spuszczać głów, tylko trzeba dobrze przygotować się do kolejnego spotkania - mówi pomocnik Biało-Zielonych dla Sportowych Faktów.

Patryk Lipski urodził się w Szczecinie, a pierwszym jego klubem był Salon Szczecin.

- Pochodzę ze Szczecina i cała rodzina będzie na trybunach. Trochę tych meczów tam rozegrałem. Gdy grałem tam po raz pierwszy, ekscytowałem się bardziej. Teraz jedziemy tam po trzy punkty i mam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni przed meczem z Legią.

Lipski swoją pierwszą bramkę w barwach Lechii zdobył w Szczecinie (sezon 2017/18).
- W ubiegłym sezonie potrzebowaliśmy punktu do utrzymania i zremisowaliśmy 1:1 po mojej bramce. Ten stadion dobrze wspominam i mi służy. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.
(greg / SportoweFakty.pl) 23 kwietnia 2019, 20:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006