Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu Pogoń - Lechia

25 kwietnia 2019

- Na pewno był to mecz szalony. Dla nas to bezcenne 3 punkty na terenie trudnym - mówił po meczu Pogoń - Lechia (3:4) Piotr Stokowiec.
Piotr Stokowiec, trener Lechii Gdańsk:

- Na pewno był to mecz szalony. Dla nas to bezcenne 3 punkty na terenie trudnym, bo Pogoń gra dobrze w piłkę i na tym skończę, bo mecz był emocjonujący. Nie będę tracił energii na dodatkowe komentarze. Wyniki ostatnio nam się nie układały. Dziś rezultat mógł pójść w każdą stronę. Mogła wygrać Pogoń, a wygrała Lechia. Trzeba to zaakceptować. Ja jestem już myślami przy kolejnym meczu. Gratulacje dla moich zawodników, bo niełatwo jest wygrać po dwóch porażkach.

Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin:

- Na początek powiem, że widzieliśmy świetny mecz. Przegraliśmy, bo mieliśmy słabe momenty w defensywie. Z pewnością nie było to uzależnione od sędziego, co powiedziałem też już w szatni drużynie. Musimy się uczyć i pozostać w grze oraz korzystać doświadczeń gry w górnej ósemce. Przede wszystkim przygotowujemy się do następnego meczu. Życzę Lechii wszystkiego dobrego w walce o mistrzostwo. Dziś mieli szczęście zwycięzców.

źródło: pogonszczecin.pl
(greg / lechia.gda.pl) 25 kwietnia 2019, 08:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.076