Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bieniuk urlopowany do kończa sezonu

25 kwietnia 2019

Klub poinformował o urlopowaniu co najmniej do końca sezonu Jarosława Bieniuka, który był jednym z asystentów trenera Stokowca.
Pragniemy podkreślić w tym miejscu, że nie oznacza to zakończenia współpracy z Jarosławem Bieniukiem, nieprzerwanie związanym z klubem od niemal 10 lat.

Zarząd przychylił się do prośby Jarosława Bieniuka, który poinformował władze klubu, że w związku z ostatnimi wydarzeniami w życiu prywatnym, nie może w pełni poświęcić się obowiązkom klubowym. Ponadto, jako były sportowiec, Jarosław Bieniuk ma świadomość negatywnego wpływu szumu medialnego na atmosferę w klubie i morale zespołu.

Zarząd informuje jednocześnie, że nie będzie komentował doniesień i spekulacji medialnych dotyczących życia osobistego Jarosława Bieniuka
- czytamy w komunikacie zarządu Lechii Gdańsk.
(ssl / lechia.pl) 25 kwietnia 2019, 17:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067