Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Sobiech: Mamy świetnych kibiców, którzy nas niosą

26 kwietnia 2019

- Zwycięstwo w Szczecinie doda nam pewności siebie. Odwróciliśmy losy meczu w naprawdę ciężkich warunkach - powiedział po meczu z Pogonią strzelec dwóch bramek dla Lechii Artur Sobiech.
- Doda nam to pewności siebie. Odwróciliśmy losy meczu w naprawdę ciężkich warunkach, gdzie zostało niewiele czasu do końca i potrafiliśmy zdobyć jeszcze dwie bramki, ostatecznie zwyciężając. Morale zespołu na pewno wzrosną

- Ciężko przypomnieć sobie szczerze takie zwroty akcji, prowadzimy 2:1 a za chwilę przegrywamy 2:3, żeby wyjść z tego zwycięską ręką 4:3. Cieszą przede wszystkim trzy punkty, bo chcieliśmy się podnieść po dwóch porażkach i to nam się udało. Z Legią to będzie na pewno inne spotkanie. Gramy u siebie, przed własną publicznością. Mamy świetnych kibiców, którzy nas niosą. Myślę, że nie inaczej będzie w sobotę - dodał Artur Sobiech.
(raz / lechia.pl) 26 kwietnia 2019, 07:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030