Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wymiana voucherów na Finał Pucharu Polski

27 kwietnia 2019

Stowarzyszenie "Lwy Północy" informuje, iż wymiana voucherów (otrzymanych przy zakupie!) na bilety i koszulki na Finał Pucharu Polski będzie się odbywała w Kasach przy Stadionie Energa Gdańsk (od ulicy Uczniowskiej) w niedzielę 28.04 w godzinach 12:00-20:00 i w poniedziałek 29.04 w godzinach 16:00-20:00.
- Wymiana w tym miejscu dotyczy TYLKO I WYŁĄCZNIE osób, które kupiły wejściówki w sprzedaży internetowej poprzez stronę bilety.lechia.pl

- Bilety i koszulki będzie można otrzymać TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie wydrukowanego vouchera, który otrzymaliście podczas zakupu biletów.

- Wymiana odbywać się będzie TYLKO I WYŁĄCZNIE w podanym miejscu i w podanych godzinach. Nie będzie opcji wymiany w innym terminie, ani tym bardziej w innym miejscu.

- Jeżeli ktoś nie dokona wymiany vouchera na bilet, nie będzie uprawniony do wstępu na Finał Pucharu Polski!!!!!!! Wydruk z systemu internetowego NIE JEST BILETEM!

- W przypadku fanów, którzy nie będą mogli stawić się osobiście, jedyną szansą na otrzymanie biletu jest przekazanie swojego vochera innej osobie, która dokona wymiany. Innej możliwości w tym wysyłki, czy odbioru pod stadionem w Warszawie NIE BĘDZIE.

- Kibice, którzy zapisali się poprzez fankluby, bilety i koszulki otrzymają w swoich Fanklubach. Koordynator FC, który przesyłał listę odbiera cały pakiet dla swojego fc i z nim należy się kontaktować w sprawie biletów. Informację o terminie i miejscu odbioru każdy FC otrzymał drogą mailową. NIE MA MOŻLIWOŚCI odbioru w inny sposób, niż w ten wskazany w wiadomości.

- Każda osoba, która zakupiła bilet z transportem dostanie także opaskę uprawniająca do podróży dedykowanym pociągiem specjalnym. Szczegóły dotyczące pociągów zostaną podane do wtorku 30.04
(greg / lechia.gda.pl) 27 kwietnia 2019, 11:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068