Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerzy o meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

28 kwietnia 2019

Wypowiedzi trenerów Piotra Stokowca i Marka Saganowskiego o meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa.
Marek Saganowski:
- Druga połowa była pod nasze dyktando. Graliśmy dużo lepiej, dlatego nie do końca chcieliśmy to burzyć. Myślę, że jesteśmy w dobrej sytuacji po tym meczu. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, jakie spotkanie czeka nas w kolejną sobotę. Pozostały cztery arcyważne mecze do końca, musimy się na to przygotować.

- Do momentu wjazdu na stadion trener Aleksandar Vuković przeprowadził tradycyjną odprawę i powiedział, jakie są założenia na mecz. Później komunikowaliśmy się już tylko przez analityka, który siedział na ławce rezerwowych.


Piotr Stokowiec:
- Po pierwsze zacznę od gratulacji dla drużyny Legii za zwycięstwo. Po drugie ten mecz powinien wyglądać inaczej od piątej minuty, gdy był ewidentnie rzut karny i według mnie czerwona kartka. Od tego powinniśmy zacząć. Po trzecie, już przechodząc do spraw piłkarskich, to cofnęliśmy się w drugiej połowie za głęboko i przypadkowa bramka na 1:1 spowodowała, że trochę się pogubiliśmy i nie potrafiliśmy odpowiedzieć. Zmiany nie były tak jakościowe jak w ostatnim meczu ligowym i tak to się skończyło. Gramy dalej, przygotowujemy się do następnego ważnego meczu i dalej walczymy. Ta liga się jeszcze nie skończyła. Jeszcze jest wiele do ugrania. Dla nas jest to bardzo dobry sezon i jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

źródło: Legia.com, Lechia.pl
(greg / lechia.gda.pl) 28 kwietnia 2019, 20:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056