Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wyjazd pociągów specjalnych na mecz Pucharu Polski

30 kwietnia 2019

Już w czwartek 2 maja ruszamy w drogę po Puchar. Poniżej zamieszczamy informację dla wszystkich, którzy wybierają się na mecz transportem zorganizowanym.
Do Warszawy ruszamy 5 pociągami specjalnymi, przy odbieraniu biletów otrzymaliście odpowiednie opaski, które oznaczają, którym pociągiem ruszycie na wyjazd.

Pociąg ZIELONY
WYJAZD Gdańsk Główny 7:05
WYJAZD Warszawa Stadion 21:10

Pociąg SREBRNY
WYJAZD Gdańsk Główny 7:50
WYJAZD Warszawa Stadion 20:34

Pociąg NIEBIESKI
WYJAZD Gdańsk Stadion 9:00
WYJAZD Warszawa Stadion 20:15

Pociąg BIAŁY
WYJAZD Pruszcz Gdański 9:20
WYJAZD Warszawa Stadion 19:50

Pociąg CZERWONY
WYJAZD Gdańsk Główny 10:20
WYJAZD Warszawa Stadion 20:50

Niżej znajdziecie również wszystkie zasady, jakie obowiązują w trakcie przejazdów pociągami specjalnymi.

• W pociągach wagon pierwszy zarezerwowany jest dla organizatorów wyjazdu. Każda nieupoważniona osoba zostanie z niego wyproszona.

• Nie pijemy alkoholu w pierwszą stronę. Każdy z nas reprezentuje ukochaną Lechię i ma z dumą i honorem nosić nasze święte barwy. Jeżeli ze względu na wypity alkohol nie zostaniesz wpuszczony na mecz, nie licz na to, że ktoś będzie się wstawiał za Tobą u organizatora. Jeżeli nie potrafisz jechać na trzeźwo, najlepiej zostań w domu i mecz zobacz w pubie.

• Pamiętajmy, że w drodze powrotnej wagony będą zamienione miejscami. Wagon numer 1 stanie się wagonem ostatnim, wagon 2 wagonem przedostatnim itd.

• Szanujemy środek lokomocji! Za każdą, nawet najmniejszą szkodę, przewoźnik naliczy kary, które będzie trzeba pokryć! Obowiązuje bezwzględny zakaz używania hamulca ręcznego. W przypadku stwierdzenia strat, osoba za nie odpowiedzialna będzie pociągnięta do poważnych konsekwencji oraz będzie musiała pokryć karę. To samo tyczy się transportu z pociągu na stadion i z powrotem.

• W pociągu nie naklejamy vlepek oraz nie niszczymy wyposażenia, gdyż za to również naliczane są kary.
(raz / Stowarzyszenie Lwy Północy) 30 kwietnia 2019, 15:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.105