Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Prezydent Gdańska A. Dulkiewicz na treningu Lechii

30 kwietnia 2019

2 maja 2019 r., o godz. 16.00, na Stadionie Narodowym w Warszawie Lechia Gdańsk w meczu finałowym Pucharu Polski zmierzy się z Jagiellonią Białystok.
Podczas wtorkowego treningu drużynę odwiedziła prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, która wybiera się również na finałowy mecz do stolicy.

- Mamy zaszczyt gościć dziś panią prezydent Gdańska. Witamy serdecznie w naszych skromnych progach - powiedział do zawodników na murawie trener Lechii Piotr Stokowiec.

- Po pierwsze zapominamy o sobocie [porażka z Legią Warszawa]. Rozumiem, że już wszyscy zapomnieliśmy. Po drugie jedziemy do Warszawy, ja też jadę i będę wam kibicować. Całkiem sporo się nas wybiera. Chcę wam powiedzieć jedno, że ja jestem wdzięczna za to, co już osiągnęliście razem z panem trenerem, z całym sztabem, bo daliście nam gdańszczanom bardzo dużo powodów do radości – mówiła Aleksandra Dulkiewicz. - Trzymam kciuki za waszą grę 2 maja.

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz na treningu Lechii. Zdjęcie gdansk.pl
(greg / gdansk.pl) 30 kwietnia 2019, 17:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038