Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: To jest dla nas najważniejszy mecz

1 maja 2019

W czwartek na Stadionie Narodowym Lechia zagra z Jagiellonią w finale Pucharu Polski. Trener Piotr Stokowiec ocenia szanse obu zespołów 50 na 50.
– To jest dla nas świetny sezon. Nadal chcemy sprawiać kibicom frajdę i dostarczać kolejnych emocji, dlatego przygotowaliśmy dla nich znakomite majówkowe święto. Zasłużyliśmy sobie na to ciężką pracą. Nie możemy już doczekać się pierwszego gwizdka na PGE Narodowym w Warszawie.

– Moim zdaniem finał nie ma faworyta, a szansę obu zespołów oceniam 50 na 50. Może kibice którzy będą głośniej dopingować przechylą szalę zwycięstwa na rzecz swojej drużyny? Jagiellonia ma minimalne szansę na zajęcie miejsca na podium i dla rywali jest to mecz o wszystko, ale dla nas też jest to spotkanie o wszystko i nie widzę pomiędzy naszymi nastawieniami różnicy. To jest dla nas najważniejszy mecz i nie patrzymy na to, co będzie dalej. Chcemy dobrze zakończyć ten sezon, bo na to zasługujemy.

– Komplet publiczności pokazuje, że potrzebujemy takich wydarzeń. Cieszymy się, że możemy w nich uczestniczyć, bo te doświadczenia rozwijają nas i klub, poprawiają też wizerunek Lechii. Poza tym dla wielu polskich zawodników Stadion Narodowy jest nieosiągalny, a gra na nim pozostaje w sferze marzeń. Spodziewam się świetnego widowiska i wierzę że w czwartek dopiszą kibice, a rywalizacja toczyć się będzie w sportowej atmosferze. Nic tylko jechać, grać, kibicować i cieszyć się, bo to jest radosny czas i wielkie piłkarskie święto.
(raz / Onet) 1 maja 2019, 10:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059