Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec podsumował finał PP

2 maja 2019

Po zwycięskim finale trener Piotr Stokowiec mówił o swoich marzeniach związanych z Ligą Mistrzów, nieuznanym golu i transferach na kolejny sezon.
Finały są od wygrywania, nie od pięknego grania. Cieszę się, że zmieniamy Lechię Gdańsk. Chcemy grać jeszcze lepiej, ale to potrawa. Moim marzeniem jest usłyszeć na żywo hymn Ligi Mistrzów. Ram czasowych nie podam, ale mam takie motto: Celuj w księżyc, a najwyżej wylądujesz między gwiazdami. No, to dziś byliśmy gdzieś w okolicach Jowisza - mówił Piotr Stokowiec po finale Totolotek Pucharu Polski.

Szkoleniowiec wspomniał o pracy sędziego Bartosza Frankowskiego, który nie uznał gola Flavio Paixao.
Cieszę się, że drużyna się nie podpaliła i wytrzymaliśmy presję po słusznie nieuznanej bramce Paixao

Szkoleniowiec Lechii czwartkowe zwycięstwo zadedykował Pawłowi Adamowiczowi, tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. To wielka chwila dla Gdańska, a pan Paweł na pewno cieszy się z tego trofeum i jest dumny ze swojej drużyny. Świętej pamięci Paweł Adamowicz to historia Gdańska i Lechii - mówił Piotr Stokowiec.

W następnej kolejce Lechia Gdańsk zagra już w niedzielę, co daje Biało - Zielonym niewiele czasu na regenerację. To niezrozumiałe, że gramy w niedzielę. Nie chcę na siłę szukać problemów i wymówek, ale termin tego meczu jest dla mnie niezrozumiały - stwierdził szkoleniowiec Lechii.

Lechia Gdańsk planuje kolejne transfery. Jesteśmy blisko trzech, czterech transferów na kolejny sezon. Myślimy o przyszłości, ale to nie czas na szczegóły. Jesteśmy w fazie restrukturyzacji, chcemy budować mocną Lechię, ale racjonalnie. Wszystkie transfery będą więc na miarę naszych możliwości - zakończył Piotr Stokowiec.
(ssl / lechia.gda.pl) 2 maja 2019, 23:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.119