Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Skandal z wejściem kibiców na finał. Boniek wyjaśnia...

3 maja 2019

Zbigniew Boniek, po meczu finałowym Pucharu Polski, skomentował skandaliczne problemy z wejściem kibiców na stadion.
- Na stadionie musi być trochę rygoru i porządku. Jeżeli kibice będą chcieli oglądać Puchar Polski trochę na naszych warunkach, to będzie dobrze - Zbigniew Boniek

W wydanym w tej sprawie oświadczeniu PZPN napisał:
"Kibice Lechii Gdańsk mieli możliwość wejścia na teren PGE Narodowego od godziny 9:30, kiedy to zostały otwarte bramy stadionu dla uczestników imprezy. Tylko nieliczni z tego skorzystali i pojawili się na obiekcie. Większa część kibiców, nie chcąc poddać się kontroli wejścia polegającej na sprawdzeniu odzieży wierzchniej i bagażu, zaprzestała wchodzenia na obiekt, grupując się przed bramą wejściową."

Gdy sędzia Bartosz Frankowski gwizdał po raz pierwszy, na trybunach Narodowego w komplecie byli tylko kibice Jagiellonii Białystok. Fani Lechii Gdańsk i tzw. widzowie neutralni, łącznie kilkanaście tysięcy osób, skazanych było na podziwianie biało-czerwonej elewacji obiektu...

A jeszcze 6 lat temu Zbigniew Boniek mówił: "W przyszłości będę chciał wprowadzić jedną prostą zasadę: jeśli wiadomo, że na mecz przyjeżdża 1500 osób z innego miasta, to ten mecz nie ma prawa się zacząć, dopóki wszyscy nie zostaną wpuszczeni"
(raz / lechia.gda.pl) 3 maja 2019, 10:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007