Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Borek: Prezes Mandziara musi sięgnąć do kieszeni

5 maja 2019

Lechia Gdańsk po raz drugi w historii zdobyła Puchar Polski. Piotr Stokowiec zasłużył na duże gratulacje, bo mając do dyspozycji zdecydowanie mniejszy budżet niż kilku jego poprzedników – pisze w felietonie "Przeglądu Sportowego" Mateusz Borek.
Dokonał tego, co sobie założył i piłkarze z Gdańska już jesienią zagrają przynajmniej w Lidze Europy. To znaczy, życzyłbym sobie, by tak się stało. Na razie jest pewne, że wystąpią latem w eliminacjach tych rozgrywek.

Lechia była dobrze zorganizowana, analityczna i świetnie rozegrała końcówkę. A Arturowi Sobiechowi wystarczyło 20 minut, by zostać bohaterem finału i odebrać nagrodę dla najlepszego piłkarza meczu. Ale by jesienna przygoda pucharowa nie zakończyła się już latem, prezes Adam Mandziara musi sięgnąć głęboko do kieszeni i kupić kilku nowych graczy.

Niestety znów były problemy z wejściem na trybuny, wulgarne przyśpiewki i znowu, mimo kontroli, wniesiono race. To wszystko przestaje mieć sens. Podobnie jak kilkugodzinna podróż wielu kibiców z Gdańska, by spędzić majówkę na stadionie. Zamiast tego wydali pieniądze i postali kilka godzin pod bramą. Ja jestem zbyt głupi, by tę sytuację rozwiązać, ale we wtorek w Barcelonie o 19.00 na trybunach Camp Nou – stadionu prawie 60 lat starszego od PGE Narodowego – nie było nikogo, a dwie godziny później siedziało tam sto tysięcy ludzi. Wszyscy zdążyli wejść. A u nas proponowano wejście o 9.30. Coś tutaj poszło nie tak. I organizator meczu coś z tym problemem musi błyskawicznie uczynić.

Cały felieton
(raz / Przegląd Sportowy) 5 maja 2019, 07:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030