Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Poznańskie wzmocnienia Lechii?

7 maja 2019

Do Gdańska może trafić dwóch piłkarzy z Lecha, który planuje gruntowną przebudowę składu.
28-letni pomocnik Maciej Gajos i 27-letni obrońca Rafał Janicki mogą dołączyć do drużyny biało-zielonych.

W przypadku Janickiego sprawa jest prosta – z końcem rozgrywek kończy mu się trwające dwa lata wypożyczenie z Lechii do Lecha, poznański klub nie zamierza go przedłużać. W latach 2010-17 „Kazek” wystąpił 176 razy w biało-zielonych barwach, 4 razy trafiając do siatki.

Temat Gajosa jest bardziej skomplikowany. Oprócz wstępnej oferty z Gdańska, zawodnik ma jeszcze kilka opcji zarówno z Polski jak i zagranicznych. Pomocnik w 2015r. przeszedł do Lecha z Jagiellonii Białystok, miało to być dla niego wejście na wyższy, nawet reprezentacyjny poziom. Sprawy jednak potoczyły się inaczej, zawodnik nad Wartą znacznie obniżył loty i „Kolejorz” nie ma zamiaru przedłużać trwającej trzy lata współpracy.

Nie takich piłkarzy jednak trener Piotr Stokowiec odbudowywał, także w naszej ocenie byłoby to cenne uzupełnienie składu, zwłaszcza w kontekście gry Lechii w sezonie 2019/20 zagra w europejskich pucharach, co wymusza konieczność posiadania szerokiego składu.

Pamiętając o wielkopolskim rodowodzie piłkarskim zawodników, którzy dobrze zapisali się w naszej pamięci jak Paweł Buzała, Hubert Wołąkiewicz czy Grzegorz Wojtkowiak trzymamy kciuki za powrót Janickiego i transfer Gajosa.
(greg / lechia.gda.pl) 7 maja 2019, 11:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031