Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Najważniejsze, że kibice w końcu weszli

7 maja 2019

Daniel Łukasik w tygodniku "Piłka Nożna" odniósł się do informacji o dużej liczbie kibiców Lechii Gdańsk, którzy w trakcie finału Pucharu Polski nie mogli wejść na stadion.
- Nie wiedzieliśmy o tym. Nie docierały do nas w zasadzie żadne informacje. Widziałem, że naszych fanów jest mniej niż Jagiellonii i byłem trochę zdziwiony, ponieważ przed meczem wiedziałem o tym, iż naszych kibiców miało być dużo. Po kilku okrzykach zdałem sobie sprawę, że jest jakiś problem z wpuszczaniem fanów. Ale co my mieliśmy zrobić? Stać i czekać?

Na portalach społecznościowych pojawiły się takie wpisy.
- Różne rzeczy tam się pojawiały po naszym ostatnim meczu ligowym z Legią, więc internauci niech trochę zluzują. Kiedy słyszałem, jakie były reakcje po tym spotkaniu, to naprawdę polecam wziąć piłkę i pójść na boisko, aby zobaczyć jak to wygląda od środka i dopiero zacząć oceniać innych. Najważniejsze, że kibice w końcu weszli, wsparli nas i cieszyli się z triumfu.
(greg / Piłka Nożna) 7 maja 2019, 20:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031