Gdańsk: sobota, 6 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Melaniuk: Prowadzimy rozmowy z Mario Malocą

10 maja 2019

- Zagramy w eliminacjach do europejskich pucharów i zdajemy sobie sprawę, że wzmocnienia są konieczne. Pracujemy nad tym od dłuższego czasu i ci piłkarze mają być z nami od 1 lipca - powiedział dyrektor sportowy Lechii Janusz Melaniuk.
Pierwszym wzmocnieniem jest Żarko Udovicić z Zagłębia Sosnowiec (podpisał umowę na dwa lata). Kolejnym transferem ma być Mario Maloca.

- Mogę potwierdzić, że prowadzimy rozmowy zarówno z Mario Malocą, jak i z jego klubem odnośnie transferu. Chcemy, by Mario do nas wrócił - dodał Melaniuk.

Pozostaje jeszcze kwestia co z zawodnikami wypożyczonymi z Lechii do innych klubów. Takich jak Sławomir Peszko, Ariel Borysiuk.

- Jesteśmy w fazie decyzyjnej. Część z nich wróci do Lechii, część nie. W tym momencie nie możemy jeszcze jednoznacznie stwierdzić kto wróci, a kto nie. Na pewno będziemy chcieli przyjrzeć się Romario Balde. Najprawdopodobniej nie wróci do nas natomiast Rafał Janicki - podkreśla Melaniuk.
(mkan / lechia.gda.pl) 10 maja 2019, 09:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087