Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Stokowiec: Nie liczymy na cuda

11 maja 2019

O mistrzostwo Polski biją się już tylko trzy zespoły: Legia, Piast oraz Lechia. - Zwycięstwo jest jak narkotyk, ono daje sens. Chcemy wrócić na drogę zwycięstw. Wszystko jest jeszcze możliwe - mówi trener Piotr Stokowiec.
- Nie patrzymy na innych, nie liczymy na cuda. Chcemy wygrać trzy mecze, a co będzie? Zobaczymy na koniec. Przez osiemnaście kolejek mieliśmy wszystko we własnych rękach i to się nam wymknęło. Trzeba to zaakceptować. Na pewno nic nie odpuściliśmy, zawodnicy dają z siebie maksa i drużyna po każdym meczu schodzi tak, że widać że kosztuje ją to mnóstwo sił - powiedział Stokowiec.

- Możemy jeszcze powalczyć o coś więcej i chcemy z tego skorzystać oraz dać radość naszym kibicom, by mogli celebrować sezon z nami po kolejnych zwycięstwach. Pomimo zdobycia Pucharu Polski, porażka z Cracovią spowodowała, że nie potrafię się cieszyć. Zwycięstwo jest jak narkotyk, ono daje sens. Chcemy wrócić na drogę zwycięstw, bo po to trenujemy żeby wygrywać - dodał trener Lechii.

Sytuacja zdrowotna

- Większych problemów nie ma, ale niemiłosiernie poobijany jest Artur Sobiech. Tydzień bez skalpela i strzykawki jest u niego niemożliwy. Teraz miał krwiaka, co jest konsekwencją meczu z Legią Warszawa. On gra heroicznie i dziękuję mu za to. To kwintesencja naszej drużyny. Na wielu pozycjach zawodnicy nie mają wytchnienia i grają cały czas. Szkoda było mi mojej drużyny podczas meczu w Krakowie, gdzie trzymaliśmy się dzielnie, prowadziliśmy grę, ale Cracovia była bardziej konkretna i bardziej świeża, co zadecydowało, że nie skończyło się to przynajmniej remisem - mówi Stokowiec.
(mkan / lechia.gda.pl) 11 maja 2019, 10:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063