Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nalepa: Regeneracja nam się przydała

11 maja 2019

- Po meczu z Cracovią dostaliśmy dwa dni wolnego. Odpoczynek nam się przydał i myślę, że będzie to widać w niedzielę na boisku - mówi Michał Nalepa przed starciem z Zagłębiem Lubin (godz. 18).
Biało-zieloni wreszcie mieli okazję choć nieco odsapnąć. Wcześniej grali co trzy dni, w lidze oraz w Pucharze Polski. Zresztą to zmęczenie widać było przy okazji spotkania w Krakowie (przegranego 0-2).

Teraz natomiast Lechia zagra z Zagłębiem Lubin, z którym w tym sezonie jeszcze nie wygrała (3-3 oraz 1-2).

- Wynik pokazuje co innego, ale graliśmy w tych meczach dobrze. Mogliśmy tam ugrać zdecydowanie więcej niż tylko jeden punkt - zauważa Nalepa.

Gdańszczanie muszą się jednak w końcu przełamać w meczach z Zagłębiem. Muszą wygrać, jeśli dalej myślą o mistrzostwie Polski.

- Nie po to umieraliśmy na tym boisku przez 34 kolejki, aby teraz odpuszczać. Musimy być solidni w obronie i konkretni w ataku. Trzeba popracować szczególnie nad defensywą, bo w ostatnich meczach robiły się duże przestrzenie i to nie pomagało. Mieliśmy chwilę, aby nad tym popracować i będzie lepiej. Czasem piłka przelatywała między nogami, zabrało czasem to pół centymetra, którego wcześniej nie brakowało i piłka wychodziła po rykoszecie w aut czy na róg. W Krakowie bardzo dobrze broniliśmy stałe fragmenty gry, ale przydarzył się przypadkowy karny i ten mecz nam się trochę posypał - zakończył obrońca Lechii.
(mkan / lechia.gda.pl) 11 maja 2019, 16:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031