Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko złamał palec

11 maja 2019

Kontuzja, której w piątkowym meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy z Koroną Kielce (1:0) doznał wypożyczony z Lechii do Wisły Kraków Sławomir Peszko, wyklucza go z gry do końca sezonu.
W 6. minucie meczu Sławomir Peszko został brutalnie zaatakowany przez Ognjena Gnjaticia. Po opatrzeniu były reprezentant Polski pozostał na boisku, ale po chwili nie mógł już kontynuować gry. Po spotkaniu trener Maciej Stolarczyk zdradził, że skrzydłowy ze stadionu udał się do szpitala na założenie szwów.

W sobotę klub ogłosił, że piłkarz w tym sezonie już nie zagra. Badania wykazały, że Sławomir Peszko ma złamany drugi palec prawej stopy, co wyklucza go z gry do końca sezonu" - poinformowała Wisła na Twitterze.

34-latek jest wypożyczony do Wisły z Lechii Gdańsk. Wiosną wystąpił w 14 meczach. Strzelił cztery gole, a przy trzech asystował. Jego wypożyczenie wygasa 30 czerwca, ale trener Stolarczyk przyznał niedawno, że chce kontynuować współpracę z doświadczonym skrzydłowym.

O przyszłości piłkarza zadecyduje Lechia, z którą wiąże go jeszcze roczny kontrakt.
(ssl / lechia.gda.pl) 11 maja 2019, 17:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012