Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Smolarow: Statystyki były po naszej stronie

13 maja 2019

W zastępstwie trenera Piotra Stokowca w konferencji prasowej po meczu Lechia - Zagłębie (1:1) wziął udział drugi szkoleniowiec Łukasz Smolarow.
Łukasz Smolarow: - Po tym zremisowanym meczu jest niedosyt. Myślę, że szkoda zwłaszcza pierwszej połowy. Te pierwsze 15 minut powinno się zakończyć dla nas bramką i w kontekście pierwszej połowy 0:0 to coś najgorszego, co mogło się stać, a było jeszcze gorzej, czyli bramka stracona po stałym fragmencie gry.

- Druga rzecz to nasze stałe fragmenty gry, które dziś trochę zawiodły. Bardzo liczyliśmy, że któryś z nich, ćwiczonych i przygotowywanych, przyniesie nam bramkę. W drugiej połowie chcieliśmy podkreślić tempo gry, zaryzykowaliśmy. Były też sytuacje Zagłębia po kontrach, wiedzieliśmy, że to stawiamy wynik tego meczu na szalę, ale jedna bramka nie wystarczyła. Szkoda tych sytuacji, zwłaszcza z pierwszej połowy. Zespół oddał więcej uderzeń niż w ostatnim meczu. Statystyki też pod praktycznie każdym względem są na naszą stronę, także posiadanie piłki, nad którym też pracujemy i staramy się je udoskonalić.
(greg / lechia.pl) 13 maja 2019, 10:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028