Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mak czekał ponad trzy lata na bramkę dla Lechii w lidze

13 maja 2019

Michał Mak strzelił swojego pierwszego gola ligowego w tym sezonie. Czekał na niego bardzo długo. Dość powiedzieć, że po raz ostatni trafił dla Lechii w Ekstraklasie... 27 lutego 2016 roku.
- Bardzo się cieszę, że wpadła bramka. Czekałem na tego gola w lidze, bo niechlubnie w tym sezonie nie miałem żadnego i to nade mną ciążyło. Lepiej później, niż wcale. Może ten worek się rozwiązał i uda się coś strzelić w Poznaniu i z Jagiellonią? Chcę poprawić statystyki - mówi Mak, który wcześniej miał w dorobku tylko jedno trafienie w Pucharze Polski.

Niestety, tym razem jego bramka praktycznie nic nie dała biało-zielonym, którzy zaledwie zremisowali 1-1 z Zagłębiem Lubin. To oddaliło gdańszczan od tytułu mistrza Polski. Piast Gliwice ma już nad Lechią cztery punkty przewagi, z kolei Legia Warszawa - trzy.

- Na pewno brakuje nam zwycięstw w grupie mistrzowskiej i zdajemy sobie sprawę, że mogliśmy się zbliżyć do dwóch czołowych drużyn w tabeli. Niestety to się nie udało. Przede wszystkim chcieliśmy to zrobić dla nas i dla naszych kibiców, bo odnieśliśmy tylko jedno zwycięstwo w grupie mistrzowskiej, a to za mało jeśli chce się walczyć o coś więcej - przyznał Mak.
(mkan / lechia.gda.pl) 13 maja 2019, 11:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.070