Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Walka o prowizję za transfer Haraslina

14 maja 2019

Sprawa zaległej prowizji za transfer Lukasa Haraslina z Parmy do Lechii w 2015 roku może spowodować interwencję komornika - ostrzega Przegląd Sportowy .
Krakowski Sąd Apelacyjny wydał w poniedziałek postanowienie o stwierdzeniu wykonalności na terenie Polski wyroku Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu w Lozannie, wydanego w zeszłym roku w sporze Lechii ze szwajcarską agencją menedżerską, która w 2015 roku pomagała przeprowadzić transfer Lukasa Haraslina do Gdańska z Parmy. To oznacza, że lada moment Szwajcarzy udadzą się do komornika w celu odzyskania zasądzonych pieniędzy. Według informacji Przeglądu Sportowego chodzi o kwoty rzędu kilkuset tysięcy złotych.

Gdański klub do decyzji krakowskiego sądu ma się ustosunkować w środę. Lechii może złożyć zażalenie do innego składu Sądu Apelacyjnego w Krakowie, ale nie będzie to miało wpływu na przebieg egzekucji finansowej, która będzie się równolegle toczyć.
(ssl / Przegląd Sportowy) 14 maja 2019, 19:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.095