Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Antonio Colak z Pucharem Chorwacji

23 maja 2019

Chorwacki napastnik Antonio Colak pozazdrościł Lechii, której niegdyś był piłkarzem i również zdobył puchar swego kraju.
Drużyna Čolaka, Rijeka w rozegranym w Puli finale Pucharu Chorwacji pokonała 3:1 faworyzowanego mistrza kraju, Dinamo Zagrzeb.

Antonio otworzył wynik w 13. minucie, drugą bramkę jeszcze przed przerwą dołożył znany z występów w Wiśle Kraków, Tibor Halilović. Co ciekawe w pokonanym polu został trener Dinama, Nenad Bjelica, jeszcze rok temu prowadzący Lecha Poznań.

Przypomnijmy, że Antonio Čolak grał w Lechii w sezonie 2014/15, w 30 ligowych spotkaniach 10 razy trafił do siatki będąc najlepszym strzelcem biało-zielonych. Po udanym sezonie piłkarz przeszedł do występującego w 1.Bundeslidze TSG Hoffenheim. Tam jednak nie zagrzał miejsca i był wypożyczany na kolejne sezony do Kaiserslautern, Darmstadt, Ingolstadt i teraz do chorwackiej Rijeki. W barwach ostatniego z tych klubów w kończącym się właśnie sezonie (została jedna kolejka) w 21 spotkaniach 7 razy trafił do siatki rywali.
(greg / lechia.gda.pl) 23 maja 2019, 12:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.081