Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Chrzanowski: urlop miałem bardzo krótki

6 czerwca 2019

- Zebrane doświadczenie w Suwałkach na pewno zaprocentuje w Lechii. Dużo dały mi te wszystkie mecze w pierwszej lidze, bo jest to bardzo fizyczna liga. Myślę, że dzięki temu będzie mi łatwiej w Gdańsku - powiedział obrońca Lechii Adam Chrzanowski, który wrócił do Gdańska z wypożyczenia do Wigier Suwałki.
Drużyna Wigier Suwałki w zakończonym sezonie walczyła do samego końca o ligowy byt, ale dramatyczna końcówka zakończyła się szczęśliwie dla drużyny, w której występował "Chrzanek".

- Na pewno naszym celem było utrzymanie się w lidze. Sytuacja rozwinęła się tak, że w ostatniej kolejce mieliśmy może pół procenta szans na utrzymanie. Zdarzył się cud. My wygraliśmy na wyjeździe z Rakowem, a Bytovia zdobyła zwycięską bramkę strzeloną przez bramkarza w 97. minucie meczu z GKS-em Katowice. Cel został wykonany i na pewno jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

- Lepiej grać w klubie z niższej ligi i złapać cenne doświadczenie, które zaprocentuje w występach dla Lechii w ekstraklasie. Pozwala to także złapać większą pewność na boisku. Myślę, że był to dobry kierunek w moim przypadku, jak i Karola.

- Chce się dobrze przygotować do tego sezonu, do najbliższej rundy, dlatego urlop miałem bardzo krótki i razem z Kubą Arakiem trenuje praktycznie codziennie.
(greg / lechia.pl) 6 czerwca 2019, 19:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072