Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Znamy wszystkich sparingpartnerów Lechii

11 czerwca 2019

Poznaliśmy wszystkich sparingpartnerów Lechii podczas letniego okresu przygotowawczego. Gdańszczanie zagrają m.in. z Olympiakosem.
Na początek piłkarze Piotra Stokowca zmierzą się z Chojniczanką Chojnice. Drugim sparingpartnerem będzie Hapoel Beer Szewa, czyli trzecia drużyna ostatniego sezonu ligi izraelskiej. 28 czerwca biało-zieloni zagrają z Bytovią Bytów, a dzień później z AEK Larnaka, która zeszły sezon ligi cypryjskiej zakończyła na drugim miejscu.

Ostatnim przeciwnikiem podczas obozu przygotowawczego będzie Olympiakos Pireus, z którym Lechia zagra w Gdańsku. Wicemistrz Grecji ma na swoim koncie aż 44 mistrzostwa i 27 pucharów Grecji.

Przypomnijmy, że piłkarze Lechii wrócą do treningów 13 czerwca, dokładnie miesiąc przed meczem Superpucharu Polski z Piastem Gliwice.

Po powrocie z urlopów piłkarze przejdą badania i testy. W Gdańsku będą trenowali do 23 czerwca. Następnie udadzą się na dwa obozy do Cetniewa. Ostatnie dni przed meczem o Superpuchar Polski biało-zieloni będą przygotowywać się na obiektach przy ulicy Traugutta.

Sparingi Lechii:
22 czerwca - Chojniczanka Chojnice (Traugutta 29, Gdańsk)
26 czerwca - Hapoel Beer Szewa (Gniewino)
28 czerwca - Bytovia Bytów (Cetniewo)
29 czerwca - AEK Larnaka (Wronki)
3 lipca - Olympiakos Pireus (Gdańsk)
(mkan / lechia.gda.pl) 11 czerwca 2019, 16:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.061