Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia rozpoczęła przygotowania

13 czerwca 2019

Lechia jest jednym z pierwszych zespołów, który rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Dziś piłkarze Piotra Stokowca spotkali się w Gdańsku, gdzie przeszli pierwsze testy.
Piłkarze rozpoczęli dzień od testów szybkościowych, a następnie udali się na wspólny posiłek. Trening piłkarski jest zaplanowany dziś na godzinę 17.00 na Stadionie Energa Gdańsk. W piątek zawodnicy przejdą drugą część badań, zostaną m.in. przeprowadzone testy wydolnościowe. Scenariusz kolejnej części dnia jest taki sam, jak dziś.

Zabrakło niektórych piłkarzy. Część zawodników ma dłuższe wakacje z uwagi na udział na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Lukas Haraslin dopiero wczoraj rozpoczął urlop po udziale w dwóch meczach kadry Słowacji. Wróci za ponad tydzień, podobnie jak Filip Mladenović. Lewy obrońca Lechii, który w marcu bardzo dobrze wypadł w spotkaniu Serbii z Portugalią, tym razem eliminacyjne mecze z Ukrainą (0:5) i Litwą (4:1) oglądał z ławki.

Dłuższy urlop otrzymał Tomasz Makowski, który po zakończeniu sezonu występował w mundialu do lat 20.

Najpóźniej w Gdańsku stawi się Karol Fila. On z kolei ma całkowicie inny tryb przygotowań, bo przebywa na zgrupowaniu młodzieżówki, która 16 czerwca rozpocznie udział w mistrzostwach Europy.

W podobnej sytuacji jest wracający z wypożyczenia Romario Balde. Przed przylotem do Polski czeka go jeszcze Puchar Narodów Afryki.

Piłkarze na pierwszym treningu Lechii:
Lista zawodników, którzy rozpoczęli dziś zajęcia w Gdańsku:
Bramkarze: Dusan Kuciak, Maciej Woźniak;
Obrońcy: Błażej Augustyn, Adam Chrzanowski, Filip Dymerski, Rafał Kobryń, Mario Maloca, Michał Nalepa, Daniel Mikołajewski;
Pomocnicy: Mateusz Cegiełka, Maciej Gajos, Jarosław Kubicki, Patryk Lipski, Daniel Łukasik, Egy Maulana Vikri, Adrian Petk, Sławomir Peszko, Mateusz Sopoćko, Zarko Udovicić, Rafał Wolski, Paweł Żuk, Mateusz Żukowski;
Napastnicy: Flavio Paixao, Artur Sobiech.
(ssl / lechia.gda.pl) 13 czerwca 2019, 11:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096