Gdańsk: piątek, 18 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W sobotę sparing z Chojniczanką

17 czerwca 2019

Lechia Gdańsk w sobotę 22 czerwca o godz. 12 zagra w sparingu z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice na stadionie przy ul. Traugutta 29. Wstęp na mecz jest bezpłatny.
Dla kibiców udostępnione zostanie 850 miejsc na Trybunie Krytej w sektorach S2, C2, Z1, Z2 i Z3. Wejście na stadion odbędzie się ciągiem komunikacyjnym od strony cerkwi (bramy nr 1, 8 i 7). Bramy stadionu otwarte zostaną dla kibiców o godz. 11.

Chojniczanka w poprzednim sezonie rozgrywki w pierwszej lidze zakończyła na dziesiątym miejscu.

Ostatni sezon na wypożyczeniu w Chojnicach spędził młody obrońca Lechii Gdańsk Rafał Kobryń. Ponadto barwy Chojniczanki reprezentują byli zawodnicy Lechii - Hubert Wołąkiewicz, Oskar Frygier czy Oskar Paprzycki.

To pierwszy sparing w okresie przygotowawczym Biało-Zielonych. W kolejnych piłkarze Lechii zagrają m.in. z Olympiakosem Pireus, AEK Larnaka czy Hapoel Beer Szewa.
(mkan / lechia.pl) 17 czerwca 2019, 16:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068