Gdańsk: piątek, 18 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Janusz Biesiada nowym prezesem Lechii Gdańsk?

19 czerwca 2019

Po rezygnacji z funkcji prezesa Lechii Gdańsk przez Adama Mandziarę z dniem 30 czerwca 2019 r. naturalnym kandydatem na jego następcę wydaj się być wiceprezes gdańskiego klubu Janusz Biesiada.
Podkreśla to też sam Mandziara w rozmowie z "Przeglądem Sportowym": - Nie ukrywam, że właściciel będzie rekomendował właśnie tę kandydaturę. Wiceprezes Biesiada do tej roli od ponad roku jest konsekwentnie przygotowywany i to również dowód, że nie ma mowy o jakichś zaskakujących czy nieplanowanych ruchach. To bardzo doświadczony, kompetentny i spokojny menedżer..

Janusz Biesiada to były prezes Polskiego Związku Siatkówki. W Lechii pracuje od roku 2014, gdzie sprawował m.in. funkcję dyrektora marketingu i prokurenta. W marcu 2018 r. decyzją Rady Nadzorczej został powołany na stanowisko wiceprezesa Zarządu klubu.
(greg / lechia.gda.pl) 19 czerwca 2019, 11:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023