Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Cena za Starzyńskiego jest za wysoka

22 czerwca 2019

– Myślimy o pozyskaniu dwóch zawodników ofensywnych, a konkretnie napastnika i skrzydłowego. Chcemy grać w systemie 1-4-4-2, a Kuba Arak wróci dopiero za kilka miesięcy. Pracujemy nad wzmocnieniem zespołu - mówi trener Piotr Stokowiec.
- Nie ukrywam, że chciałem Filipa Starzyńskiego, ale w tej chwili cena jest zbyt wysoka [2 mln złotych - red.]. Nie możemy sobie pozwolić na wpadki transferowe dlatego pozyskujemy zawodników sprawdzonych, co do których będziemy pewni - przekonuje szkoleniowiec biało-zielonych.

Wkrótce do zespołu Lechii powinien dołączyć Romario Balde.

- Tak naprawdę nie znam tego zawodnika. Wszystko zależy od niego, a ja muszę go po piłkarsku dotknąć, zmierzyć, poznać mentalność, zobaczyć potencjał motoryczny. Po wynikach badań widzę, że jest bardzo szybki, a to jest w cenie. Zawodnicy o takiej charakterystyce są nam potrzebni, dlatego Romario dostanie szansę i będzie mógł powalczyć o miejsce w składzie - dodaje na koniec Stokowiec.
(mkan / lechia.gda.pl) 22 czerwca 2019, 08:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083