Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechiści po meczu z Chojniczanką

22 czerwca 2019

Prezentujemy wypowiedzi zawodników Lechii Gdańsk po sparingu z Chojniczanką Chojnice.
Żarko Udovicić
- Dzisiejszy sparing mogę ocenić pozytywnie. Bardzo ciężko trenujemy i staraliśmy się wykonywać dziś to co ćwiczyliśmy, czyli utrzymywanie się przy piłce czy dużo dośrodkowań do dwóch napastników. Będzie coraz lepiej to wychodziło. Mieliśmy założenie, że lewy pomocnik schodzi do środka i dzięki temu ja miałem dużo miejsca na boisku. Brakowało tylko dołożenia asysty.

Paweł Żuk
- Dobrze mi się dziś grało. Mieliśmy dobrą murawę i fajną atmosferę, jak na pierwszy sparing Lechii. Nie ma to dla mnie znaczenia czy gram na prawej obronie czy pomocy, byle łapać jak najwięcej minut. Większość ostatniego sezonu grałem na prawej obronie, więc nie jest mi to obce.

Mario Maloca
- Myślę, że dla zespołu był to dziś dobry mecz, dobrze graliśmy piłką. Ważne jest także, że od początku przygotowań unikamy kontuzji. Po spotkaniu także długo biegaliśmy, co jest ważne. W drużynie jest więcej młodych zawodników, niż kiedy tu grałem poprzednio, ale uważam, że to jest dobry kierunek. Młodzi piłkarze dobrze się prezentują na treningach, a także podczas takich spotkań, jak to dziś z Chojniczanką.

Maciej Woźniak
- Dziś wynik odkładamy na drugie miejsce, bo najważniejsze było, by zrealizować zadania taktyczne i wybiegać ten mecz. Czułem się dobrze na boisku, nie miałem zbyt wielu sytuacji, aczkolwiek na pewno się nie nudziłem.

-Trener Stokowiec powiedział mi wczoraj, że zagram cały mecz. Dla mnie to super sprawa. Uczę się od Dusana i Zlatana cały czas, fajnie było dziś zagrać i sprawdzić się na tle pierwszoligowej drużyny. Myślę, że wypadłem pozytywnie i pokazałem się z dobrej strony.
(pd / lechia.pl) 22 czerwca 2019, 18:40
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091