Gdańsk: piątek, 18 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

IV liga: Derby z Jaguarem na zakończenie sezonu

22 czerwca 2019

W niedzielę ostatnie spotkanie w IV lidze „RWS Investment Group” rozegra drugi zespół Lechii Gdańsk. Na boisku przy Traugutta 29 przeciwnikiem biało-zielonych będzie Jaguar Gdańsk. Początek o godzinie 17:00, wstęp wolny.
W minionej kolejce Lechia uległa Gryfowi Słupsk 1:2 i z 66 punktami zajmuje 5.miejsce w tabeli. Najskuteczniejszym piłkarzem z 13 bramkami na koncie jest Egy Maulana Vikiri.

Jaguar w ostatnim meczu pokonał w Kolbudach miejscowy GKS i z dorobkiem 41 „oczek” plasuje się na 14. miejscu w lidze. Najlepszym strzelcem zespołu z 20 trafieniami jest Damian Podkański.

- Mecz, który kończy trudny dla nas sezon i nie ma większego wpływu na tabelę. Chcemy zagrać kolejne dobre spotkanie. Mamy kilka drobnych urazów w zespole i zagramy w trochę zmienionym ustawieniu. Kolejne szanse dostaną zawodnicy z rocznika 2003. Mam nadzieję, że zakończymy sezon zwycięstwem - powiedział przed meczem z Jaguarem trener drużyny Dominik Czajka.

Jesienią w starciu obu zespołów był remis 1:1.
(pd / lechia.pl) 22 czerwca 2019, 20:23
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007