Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechiści po meczu z Hapoelem

27 czerwca 2019

Prezentujemy wypowiedzi zawodników gdańskiej Lechii po porażce z Hapoelem Beer Szewa.
Mateusz Sopoćko
- Przede wszystkim chodzi o to, żeby wybiegać te sparingi i popracować tlenowo. Chodzi również o przygotowanie do sezonu i meczów z trudnymi rywalami. Gra naszej drużyny nie wyglądała źle, a rywal był bardzo wymagający. Z mojej strony były dwie sytuacje, które należało wykorzystać. Bardzo ciężko pracujemy i było to widać, zarówno w trakcie treningu, jak i w ciągu tygodnia. Pogoda dla każdego jest taka sama, ale przy ponad 30 stopniach nie gra się przyjemnie.


Daniel Łukasik
- Bardzo trudny rywal, który gra zupełnie inną piłkę niż nasze kluby z Ekstraklasy. W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale pod koniec nadzialiśmy się na kontratak rywala i straciliśmy bramkę.

- Mamy materiał do analizy i wyciągniemy wnioski. Moim zdaniem wynik nie odzwierciedla naszej gry w tym meczu. Trenujemy teraz bardzo ciężko, ale jest jeszcze czas, aby dokręcić śrubę i na pewno jeszcze się zregenerujemy .

Lukas Haraslin
- Chyba nigdy nie grałem w takim upale, a jestem już piąty sezon w Polsce. Myślę, że był to pierwszy sparing w tak wysokiej temperaturze, ale na to nie mamy wpływu.

- Przygotowujemy się do każdego meczu normalnie, bo swoją pracę musimy wykonać. Niezależnie od tego w jakim ustawieniu gramy, to staramy się wykonywać swoje zadania. Drużynie pasuje każdy wariant
(pd / lechia.pl) 27 czerwca 2019, 10:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023