Gdańsk: piątek, 18 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Stokowiec odpowiadał na pytania kibiców

30 czerwca 2019

Piotr Stokowiec na łamach Trojmiasto.pl odpowiadał na pytania kibiców i czytelników portalu.
Oto kilka z nich:

dj: Stokowiec polskim Kloppem? Jak się panu takie zestawienie podoba? A może wzoruje się pan na innym trenerze?

Na pewno są to miłe porównania, ale stąpam twardo po ziemi. Na pierwszego trenera pracuje cały sztab ludzi. To jest ciężka praca na poziomie fizycznym, analitycznym, mentalnym, organizacji gry... Juergen Klopp jest czołówką światową. Oczywiście korzystamy z jego literatury, czy Pepa Guardioli. Patrzymy na najlepszych, ale jednego szkoleniowca, na którym miałbym się wzorować, nie ma, bo nie tylko każdy trener jest inny, ale i różnią się kluby, w których pracują.

Kibic Lechii: Jak pan ocenia szansę na na przedłużenie kontraktu w Lechii? Czy jest pan zadowolony z tego, w którą stronę zmierza klub?

Jestem zadowolony. Myślę, że klub zmierza w dobrym kierunku. Jeśli nadal on będzie taki jasny i klarowny, to widzę problemu w tym, aby tutaj zostać na dużej i kontynuować dobrą wizję, a także rozwijać siebie. Można powiedzieć, że jest wspólne dobro, gdyż rozwija się klub, sztab trenerski i być może ten kontrakt będzie dłuższy niż tylko ten kolejny rok.

Mati: Czy gdyby teraz został pan poproszony o prowadzenie innego klubu w ekstraklasie lub przejęcie reprezentacji Polski, jaka byłaby pańska decyzja?

W tej chwili mam jeszcze ważny kontrakt. Jestem w dobrym miejscu, szanuję to. Wiadomo, że reprezentacja jest dla każdego trenera czymś bardzo ważnym, ale w tej chwili nie ma takiego tematu i nie zapowiada się, żeby pojawił się w najbliższym czasie.

Cały artykuł
(raz / Trojmiasto.pl) 30 czerwca 2019, 20:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.072