Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wielki powrót Rafała Wolskiego

4 lipca 2019

Rafał Wolski nie mógł sobie wymarzyć lepszego powrotu na boisko. Piłkarz, który przez ostatnie miesiące pauzował z powodu kontuzji, wyszedł w meczu z Olympiakosem Pireus i strzelił gola. Sam czuje się gotowy fizycznie do pomocy drużynie.
Rafał Wolski zerwał więzadło krzyżowe w styczniu, podczas gry kontrolnej z Bytovią Bytów. Była to kolejna tego typu kontuzja pomocnika, który podobnego urazu nabawił się 11 miesięcy wcześniej. Jeszcze w maju Piotr Stokowiec mówił, że jego powrót planowany jest na przełom września i października, a tydzień temu przekonywał, że Wolski jeszcze nie zagra w sparingach. Jego występ w środę podczas sparingu Lechia Gdańsk - Olympiakos Pireus (1:1) był sporym zaskoczeniem.

Sam piłkarz mocno pracował na to, by wrócić na boisko. - Trenowałem już od pierwszych zajęć. Trening indywidualny, a ten w drużynie to jednak co innego. Ja w ostatnim czasie wyglądałem dobrze, kolano nie bolało, wyniki badań wyglądało wcześniej i nie było przeciwwskazań bym grał - powiedział Rafał Wolski.

Cały artykuł na Sportowefakty.wp.pl
(mkan / Wirtualna Polska) 4 lipca 2019, 10:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033