Gdańsk: piątek, 18 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Adrian Petk na 3 lata w Lechii Gdańsk

5 lipca 2019

Adrian Petk to 17-letni pomocnik, który jest absolwentem Akademii Lechii Gdańsk, podpisał nową, trzyletnią umowę, wiążąc się z Biało-Zielonymi do 30 czerwca 2022 roku.
Adrian Petk to młody pomocnik, który w sierpniu 2015 roku dołączył do Akademii Lechii Gdańsk. Szybko stał się mocnym punktem zespołów juniorskich, w których występował. W ostatnim sezonie pełnił często funkcję kapitana drużyny Lechii U-23, występującego w rozgrywkach czwartoligowych. Petk regularnie pojawiał się na treningach pierwszego zespołu, z którym pracuje od początku okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Dziś oficjalnie stał się jego członkiem, podpisując nowy kontrakt.

- Podpisanie kontraktu jest to dla mnie dużym wyróżnieniem. To docenienie mojej ciężkiej pracy w Akademii i bardzo się z tego cieszę - powiedział Adrian Petk po podpisaniu nowej umowy z Lechią Gdańsk. - Teraz celem będzie zadebiutować w pierwszym zespole.

"Petku", jak mówią na Adriana koledzy z szatni, w Lechii występuje z numerem 47.
(greg / lechia.pl) 5 lipca 2019, 17:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.146