Gdańsk: wtorek, 15 października 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W niedzielę prezentacja Lechii na Ołowiance

9 lipca 2019

W niedzielę 14 lipca o godz. 17 na Ołowiance rozpocznie się oficjalna prezentacja drużyn Lechii Gdańsk przed startem sezonu 2019/2020. Będzie to także okazja, by pierwszy raz w Gdańsku zobaczyć nowe stroje na nadchodzący sezon.
Przez ostatnie tygodnie piłkarze pierwszego zespołu pracowali na zgrupowaniach w Cetniewie, żeby dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu. Biało-zieloni rozgrywki zainaugurują dzień wcześniej, 13 lipca, spotkaniem o Superpuchar Polski w Gliwicach z drużyną aktualnego mistrza - Piastem. Pierwszy mecz na Stadionie Energa Gdańsk rozegrają 25 lipca w ramach drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy.

Szansę przywitania się z kibicami dostaną nowi zawodnicy Lechii - Zarko Udovicić, Maciej Gajos, Paweł Żuk i powracający do Gdańska Mario Maloca.

Na scenie zaprezentują się trenerzy i piłkarze Akademii Lechii Gdańsk, a także nasze piłkarki z sekcji żeńskiej, które dołączyły do nas niedawno.

Po oficjalnej części prezentacji, w trakcie której przedstawiona zostanie sylwetka każdego zawodnika, będzie czas na autografy, wspólne zdjęcia i bezpośrednie rozmowy z piłkarzami. Klub razem ze swoim sponsorem technicznym firmą New Balance przygotował dla swoich fanów również upominki, które będzie można otrzymać tego dnia na Ołowiance.

Podczas prezentacji na scenie wystąpi także znany wielu kibicom Lechii Gdańsk raper Kamil Stanek "Silver", który znany jest z takich utworów jak "A My Swoje", "Władcy Północy", "Tworzymy Historię" czy "Duma Trójmiasta".

Będziecie także mogli kupić pamiątki klubowe na oficjalnym stoisku Lechii, przygotowane zostaną też plakaty drużyny, na których będzie można później zdobyć autografy trenerów i piłkarzy.
(mkan / lechia.pl) 9 lipca 2019, 16:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051