Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Superpuchar jedzie z nami do Gdańska

14 lipca 2019

- Cieszę się ogromnie, bo nie często w życiu zdarza się szansa odnieść taki sukces. Skrzętnie z tego skorzystaliśmy i Superpuchar jedzie z nami do Gdańska - powiedział trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec.
- Jestem zadowolony z postawy zespołu, jego nastawienia do tego meczu i konsekwencji realizowania taktyki. Widać, że ta drużyna jest nadal bardzo świadoma. Udało się jeszcze dodatkowo wzmocnić rywalizację, a to było widać.

- Cieszę się ogromnie, bo nie często w życiu zdarza się szansa odnieść taki sukces. Skrzętnie z tego skorzystaliśmy i Superpuchar jedzie z nami do Gdańska.

- Byliśmy bardzo konkretni. Myślę, że dużą część meczu kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania. W drugiej połowie długimi fragmentami biegaliśmy bez piłki, ale to też było w jakiś sposób było to kontrolowane. Jestem zadowolony, bo nie jest łatwo wygrać na terenie mistrza Polski. Krótka radość i szykujemy się do kolejnego meczu i startu sezonu.

- Zakładaliśmy grę na czterech frontach. Jeden cel już osiągnęliśmy pod tytułem Superpuchar. Teraz rozpoczynamy ciąg dalszy przygotowań. zostały nam trzy, czyli Liga Europy, Puchar Polski i ekstraklasa. Proszę nie szeregować, kolejność wymieniona jest przypadkowa. Wszystkie rozgrywki traktujemy bardzo poważnie
- zakończył Piotr Stokowiec.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA
(raz / lechia.gda.pl) 14 lipca 2019, 08:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034