Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Biesiada: Powinniśmy być w czołówce ligi

16 lipca 2019

Gościem porannej rozmowy w Radiu Gdańsk był wiceprezes Lechii Gdańsk SA Janusz Biesiada.
Oto fragmenty wypowiedzi Janusza Biesiady:

Superpuchar Polski
Ranga tego wydarzenie będzie rosła, tak jak ranga Pucharu Polski. Świetne opakowane. Superpuchar to istotne dla klubu, który jest na dorobku. Jest to tworzenie historii.

Rola Piotrka jest ogromna. Zespół został przebudowany. Z Lechii odeszło 18 zawodników. Rola trenera jest nie do przecenienia. Mocna osobowość i ten zespól też inaczej wygląda. Jest to obopólny sukces trenera i właściciela.

Peszko
Sławek w pewnym momencie się zagubił i nie zostawił pola manewru trenerowi. Ale jest to postać nietuzinkowa. Pamiętajmy, że reprezentował Lechię na mistrzostwach świata.
Wyjaśnili sobie wszystko z trenerem. Była to pewnie ciekawa rozmowa. Wrócił do nas i walczy o miejsce w 18 meczowej. Konkurencja musi być.


Haraslin
Jeżeli dostanie dobrą propozycję dla niego, to będzie trudno go zatrzymać. Piłka jest po jego stronie. Jeżeli będzie to dla niego dobra propozycja i korzystna dla klubu to siądziemy do rozmów.

Aspiracje europejskie
Nie wiemy jak ta drużyna będzie funkcjonowała. Większość zawodników nie grała w tych rozgrywkach. Chcemy dobrze zacząć te mecze i zobaczyć w którym miejscu jesteśmy. Brondby jest to drużyna z historią. Chcemy zajść jak najwyżej.

Aspiracje
Następny sezon się zaczyna i będzie trudny. Nasza pozycja się zmieniła i będziemy postrzegani w roli jednego z faworytów. Każdy piłkarz czy gra w jakiejkolwiek lidze gra o mistrzostwo Polski. Każdy chce wygrać. Powinniśmy być w czołówce ligi.
(raz / lechia.gda.pl) 16 lipca 2019, 09:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.125