Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Terminarz Centralnej Ligi Juniorów 2019/2020

16 lipca 2019

PZPN ogłosił terminarz Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2019/2020. Rozgrywki rozpoczną się 10-11 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 16-17 listopada.
Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Gwarek Zabrze - Lech Poznań
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków - Legia Warszawa
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa
Zagłębie Lubin - Cracovia
Korona Kielce - Górnik Zabrze

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Cracovia - Korona Kielce
Escola Varsovia Warszawa - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Gwarek Zabrze - Wisła Kraków

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia

Wisła Kraków - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Gwarek Zabrze
Hutnik Kraków - Śląsk Wrocław
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Escola Varsovia Warszawa
Górnik Zabrze - Cracovia

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września

Lech Poznań - Cracovia
Escola Varsovia Warszawa - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Kolejka 5 - 7-8 września

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Hutnik Kraków - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze
UKS SMS Łódź - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Cracovia - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 6 - 14-15 września

Lech Poznań - Escola Varsovia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Gwarek Zabrze - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Hutnik Kraków

Kolejka 7 - 21-22 września

Hutnik Kraków - Lech Poznań
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Gwarek Zabrze
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Cracovia - Legia Warszawa
Escola Varsovia Warszawa - Pogoń Szczecin

Kolejka 8 - 28-29 września

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze - Korona Kielce
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - UKS SMS Łódź
Hutnik Kraków - Arka Gdynia

Kolejka 9 - 5-6 października

Arka Gdynia - Lech Poznań
UKS SMS Łódź - Hutnik Kraków
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Wisła Kraków
Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze
Cracovia - Śląsk Wrocław
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

Kolejka 10 - 12-13 października

Lech Poznań - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Escola Varsovia Warszawa
Gwarek Zabrze - Cracovia
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Hutnik Kraków - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - UKS SMS Łódź

Kolejka 11 - 19-20 października

UKS SMS Łódź - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Korona Kielce - Hutnik Kraków
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Cracovia - Wisła Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Gwarek Zabrze
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Kolejka 12 - 26-27 października

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Lechia Gdańsk - Cracovia
Hutnik Kraków - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - Zagłębie Lubin

Kolejka 13 - 2-3 listopada

Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Korona Kielce - UKS SMS Łódź
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Cracovia - Hutnik Kraków
Escola Varsovia Warszawa - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Gwarek Zabrze
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław

Kolejka 14 - 9-10 listopada

Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Gwarek Zabrze - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Hutnik Kraków - Escola Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Cracovia
UKS SMS Łódź - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Kolejka 15 - 16-17 listopada

Korona Kielce - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Cracovia - UKS SMS Łódź
Escola Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Pogoń Szczecin - Hutnik Kraków
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Gwarek Zabrze
(raz / 90minut.pl) 16 lipca 2019, 22:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033