Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Musimy szanować ten punkt

19 lipca 2019

Piotr Stokowiec miał nadzieję na wywiezieniu z Łodzi trzech punktów. Jednak z przebiegu spotkania jest zadowolony ze zdobycia jednego punktu.
- Apetyty były dziś na więcej, ale z przebiegu spotkania musimy szanować ten punkt, który jest cenny. W kolejnych meczach nie możemy popełniać takich błędów, jak ta czerwona kartka dziś.

Ten punkt jest cenny pod względem mentalnym. Pokazaliśmy, że przy dobrze grającym przeciwniku, potrafimy realizować taktykę. Potrafiliśmy dobrze bronić i myślę, że niwelowaliśmy stratę jednego zawodnika, a także odgryzaliśmy się.

Mieliśmy swój pomysł na drugą połowę meczu, a drużyna dobrze to realizowała. Z powodu braku jednego zawodnika zmieniliśmy system, co nie było prostą sprawą. Wiemy jednak, że wymagania wobec nas są większe, dlatego w spokoju musimy przeanalizować to spotkanie

Nie jesteśmy jeszcze gotowi na 100%, niektórzy wracają po kontuzjach. Potrzebowaliśmy takiego przetarcia

(raz / lechia.pl) 19 lipca 2019, 22:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045