Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Żarko Udovicić jak Sławomir Peszko

20 lipca 2019

Żarko Udovicić otrzymał w meczu z ŁKS Łódź czerwoną kartkę. To pierwsze takie upomnienie w nowym sezonie PKO Ekstraklasy.
W 40. minucie Serb z dużą mocą "wjechał" w nogi zawodnika ŁKS Łódź. Sędzia spotkania Paweł Gil początkowo ukarał piłkarza Biało-Zielonych żółtą kartką. Po konsultacji z VAR anulował swoją decyzję i wyrzucił Udovicia z boiska.

Serb otrzyma karę minimum dwóch meczów odpoczynku.

Przed rokiem Sławomir Peszko w meczu inaugurującym sezon pomiędzy Jagiellonią Białystok a Lechią Gdańsk (0:1) brutalnie sfaulował Arvydasa Novikovasa. Za kopnięcie rywala otrzymał czerwoną kartkę.

Na zawodnika Lechii Gdańsk - Sławomira Peszkę, nałożono karę trzech miesięcy bezwzględnej dyskwalifikacji oraz karę finansową w wysokości 30 tysięcy złotych. Zawodnik otrzymał samoistną czerwoną kartkę w meczu Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk w 1. kolejce Lotto Ekstraklasy
(greg / lechia.gda.pl) 20 lipca 2019, 08:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.109