Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019

Brondby jak Lechia. Remis na wyjeździe

21 lipca 2019

W ostatnim ligowym spotkaniu przed meczem z Lechią w Gdańsku duńskie Brondby zremisowało na wyjeździe 2:2 z FC Randers.
FC Randers objęło prowadzenie już w 8 minucie meczu. Minutę później Brondby po bramce Dominika Kaisera wyrównało. W doliczonym czasie meczu przeciwnik Lechii w Lidze Europy objął prowadzenie, by tuż przed końcowym gwizdkiem je stracić.

Było to spotkanie 2. kolejki duńskiej ekstraklasy. Brondby ma na koncie zwycięstwo oraz remis.

Randers FC 2-2 Brøndbyernes IF
Emil Riis 8, Marvin Egho 90 - Dominik Kaiser 9, Mikael Uhre 90

Brøndbyernes: 1. Marvin Schwäbe - 14. Kevin Mensah, 6. Hjörtur Hermannsson, 23. Paulus Arajuuri, 3. Anthony Jung - 21. Lasse Vigen, 22. Josip Radošević, 7. Dominik Kaiser - 27. Simon Hedlund (70, 18. Jesper Lindstrøm), 20. Kamil Wilczek, 12. Simon Tibbling (80, 11. Mikael Uhre).

żółte kartki: Simon Piesinger, Simon Graves Jensen - Paulus Arajuuri.
czerwona kartka: Paulus Arajuuri (90. minuta, Brøndby, za drugą żółtą).
(raz / lechia.gda.pl) 21 lipca 2019, 17:58

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.