Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia - Brondby: 20 tysięcy sprzedanych biletów

23 lipca 2019

Dynamiki sprzedaży biletów z każdym dniem wzrasta. Klub poinformował we wtorek wieczorem o 20 tys. uprawnionych na mecz Lechia - Brondby.
Pierwszy po ponad 30 latach mecz pucharowy Lechii wzbudza emocje. Na dwa dni przed meczem, który odbędzie się 25 lipca o godz. 19, liczba osób uprawnionych przekroczyła 20 tysięcy osób. Są tu osoby, które nabyły wejściówki oraz karnetowicze. Zakup karnetu na cały sezon gwarantuje darmowy wstęp na mecz w II rundzie w kwalifikacjach do Ligi Europy.

Ostatnie pucharowe emocje kibice Lechii mieli w 1983 r., kiedy to Biało-Zieloni grali z Juventusem. Latem 1985 r. lechiści uczestniczyli w rozgrywkach Pucharu Intertoto.

W ostatnich latach w Gdańsku kibice mogli obejrzeć pojedynki Lechii z FC Barceloną oraz Juventusem. Były to jednak pojedynki towarzyskie, które nie wypełniły w całości stadionu w Letnicy.
(raz / lechia.gda.pl) 23 lipca 2019, 23:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.115